اخبار شرکت
1397/9/25 يكشنبه
برگزاری آیین افتتاح ساختمان مرکزی شرکت خدمات انفورماتیک

مهندس سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک در آیین افتتاح ساختمان مرکزی و سالروز بیست و پنجمین سال تاسیس شرکت، بر ضرورت همگام بودن با آخرین روند‌های فناوری تاکید کرده و غرَه نشدن به گذشته را عامل ماندگاری عنوان کرد.
مهندس سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک در آیین افتتاح ساختمان مرکزی و سالروز بیست و پنجمین سال تاسیس شرکت،  بر ضرورت همگام بودن با آخرین روند‌های فناوری تاکید کرده و غرَه نشدن به گذشته را عامل ماندگاری عنوان کرد.
در این مراسم که مقامات مسئول، مدیران گروه ملی انفورماتیک، اعضای هیات مدیره، هیات عامل و معاونین شرکت خدمات انفورماتیک حضور داشتند، مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک به جایگاه تاثیرگذار آن در تصمیم‌گیری‌های کلان اقتصادی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: امروز بسیاری از وزارتخانه ها و سازمان‌ها با دیدن نمونه موفق شرکت خدمات انفورماتیک به دنبال ایجاد چنین ساختاری در درون مجموعه خود هستند.
وی به توانمندی منحصر به فرد شرکت به واسطه ظرفیت‌ها و تجارب حاصل شده در ربع قرن اخير اشاره کرده و افزود: با تمام این اوصاف نباید هرگز از فناوری‌های نوین و تامین امنیت سامانه ها غافل شد.
مهندس نجفی تحریم را همزمان فرصت و تهدید دانست و تصريح کرد: شرکت تجربه غلبه بر تحریم را در کارنامه خود دارد و این می تواند فرصتی مغتنم برای تمامی شرکت های داخلی در جهت ارتقاء توانمندیها باشد.
وي از توجه جدی شرکت به موضوع بلاک‌چین و پیش‌برد آن از طریق تاسیس یک شرکت با همکاری بانکها خبر داد و گفت: در کنار این موارد، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی و بانکداری باز، از موضوعاتی است که برای قرار گرفتن در مسیر فناوریهای نوین بانکی در دستور کار شرکت قرار دارد.
مديرعامل شرکت خدمات انفورماتيک همچنین در بخشي از سخنان خود به دلایل ساخت ساختمان مرکزی شرکت از جمله رفع دشواری‌های ناشی از پراکندگی ساختمان‌ها و نيز متمرکز ساختن نيروها با هدف تسریع روند امور اشاره داشت.
در ادامه مراسم، مهندس ناصر حکیمی طي سخناني، درایت مدیریت شرکت در ساخت چنین بنايي به عنوان نمادی برای شرکت، شایسته تقدیر دانست.
وی همچنین با تاکيد بر جایگاه و توانمندی شرکت افزود: امروز در نظر بسیاری از برنامه‌ریزان، پتانسیل شرکت به گونه‌ای است که می توان از آن برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور بهره گرفت.
مهندس حکيمي در سخنان خود از زحمات کسانی که طی 25 سال چنین سرمایه اي را به بار نشاندند، قدرداني کرد و گفت: بدیهی است، اعتبار شرکت خدمات انفورماتيک، مطالبات از مجموعه را به ویژه در حوزه نظارت بسیار افزایش داده است.
وی همچنین  بر ضرورت پیشگامی شرکت خدمات انفورماتيک در فناوری های روز تاکید کرد.
شایان ذکر است در این مراسم دو کلیپ از ربع قرن فعالیت شرکت و روند آماده سازی ساختمان مرکزی براي حاضرین نمایش داده شد و از مدیران و دست اندرکاران 2 سامانه سپند و نهاب و دو پروژه اتصال کارت بانکي به کارت سوخت و بهره گيري از کد ملي براي کنترل تراکنشهاي بانکي با اهداي لوح قدرداني به عمل آمد.
 
.


نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد