اخبار شرکت
1398/9/2 شنبه
استارتاپ‌های برتر نمایشگاه تراکنش معرفی و تقدیر شدند

در مراسم اختتامیه پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران علاوه بر تقدیر از شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان اسپانسر ویژه دو رویداد «فینتک ایران» و «شهر هوشمند» و حامی 60 استارتاپ حوزه مالی و بانکی، 4 استارتاپ از میان 8 استارتاپ برگزیده حاضر در این نمایشگاه به عنوان برترین کسب و کارهای مالی و بانکی نمایشگاه تراکنش ایران، انتخاب و از آنها تقدیر به عمل آمد.
انتخاب این استارتاپ‌ها پس از برگزاری جلسه کمیته داوری متشکل از اعضای هیات علمی مراکز آیفینک و مرکز فابا در شرکت خدمات انفورماتیک صورت گرفت.
براساس رای کمیته داوران، استارتاپ «آسان بورس» به عنوان پلتفرم طراحی استراتژی معاملاتی رتبه اول و استارتاپ «والکس» به عنوان بازار معاملاتی ارز دیجیتال رتبه دوم را کسب کردند.
در همین حال دو استارتاپ «دنگی پال» در حوزه کافه و رستوران و «جیبیمو» در حوزه کیف پول موبایلی، با هم مقام سوم جشنواره استارتاپی نمایشگاه تراکنش را از آن خود کردند.
8 استارتاپ آسان بورس، تراولت، والکس، پارس بیت، بامیار، دنگی پال و جیبیمو و بازاربان در این رقابت حاضر بودند.
همچنین در بخش برگزیدگان جشنواره شهر هوشمند نیز از استارتاپ های مرکوری (بیمه بدنه)، چرخ (پیک دوچرخه) و پایلا (شبکه سراسری فروش و توزیع کالا) که به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار دارند با اهدای جوایزی از سوی شرکت خدمات انفورماتیک و مرکز آیفینک تقدیر به عمل آمد.
 .


نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد