اخبار شرکت


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از ISC اظهار داشت: استفاده حد‌اکثری ازتوان داخلی، وجه تمایز شرکت خدمات انفورماتیک مهندس «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از شرکت خدمات انفورماتیک با ارزشمند توصیف کردن اقدامات و توانمندی‎های شرکت، تکیه به توان داخلی در ارائه خدمات را از ویژگی‌های درخور تحسین شرکت خدمات انفورماتیک عنوان کرد. مهندس «محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از شرکت خدمات انفورماتیک با ارزشمند توصیف کردن اقدامات و توانمندی‎های شرکت، تکیه به توان داخلی در ارائه خدمات را از ویژگی‌های درخور تحسین شرکت خدمات انفورماتیک عنوان کرد.
مهندس جهرمی افزود: چرخه پیشرفت در نظام بانکی یقیناً برای مردم قابل‌لمس است و کمک شاياني به اقتصاد جامعه کرده است.
وزیر ارتباطات با اشاره به همکاری مشترک نهاد ارشد و وزارت ارتباطات در حوزه دولت الکترونیک گفت: این همکاری‌ها در راستای تسهیل زندگی مردم و اقتصاد جامعه بايد شتاب بيشتري به خود بگيرد.
مهندس آذری جهرمی با بیان اینکه اقدامات شرکت خدمات انفورماتيک در شرایط موجود می‌تواند بسیار در صرفه‌جویی، ایجاد شفافیت و ارائه خدمات بهتر به مردم مؤثر باشد، تصريح کرد: موضوع ارائه خدمات کارت سوخت روي کارت‌بانکی صرفه‌جویی عظيمي به همراه داشت که در شرایط اقتصادی فعلي، دستاورد مهمي برای کشور به¬شمار می‌رود.
وزیر ارتباطات با تأکید بر اینکه دولت الکترونیک متعلق به همه است و ما در کنار شما هستیم، گفت: وظیفه ما به‌عنوان وزارت ارتباطات تسهیل امور در استقرار دولت الکترونیک است.
مهندس آذری جهرمی بابیان اینکه بحث جدی دیگری که وزارت ارتباطات پیگیر آن است، توسعه فضای مجازی است گفت: اقداماتی که شما در حوزه فین تک‌ها و یا آزادسازی نظام‌های پرداخت می‌کنید می‌تواند منجر به ایجاد فضای رقابتی برای کسب‌وکارهای مجازی شود که هر گام کوچک شما در اين حوزه، گام بزرگي از دید ملی است.
وزیر ارتباطات با قدردانی مجدد از مديران و کارکنان شرکت خدمات انفورماتيک اظهار امیدواری کرد: نزدیکی هر دو مجموعه بر بهبود شرایط اقتصادی، تسهیل خدمات‌دهی به مردم اثرگذارتر از قبل باشد.
در این بازديد همچنين مهندس «ناصر حکیمی» ضمن معرفی برخی محصولات بین‌بانکی به سامانه برداشت مستقیم پایا (سپند) اشاره کرد که اين توضيحات به دلیل تأثیرگذاری سامانه در تسهیل خدمات الکترونیک به مردم و همچنین تسریع روند کار فین‌تک ها، موردتوجه وزیر ارتباطات قرار گرفت و آمادگی مجموعه خود را برای هرگونه همکاری جهت بهره‌گیری از ظرفیت‌های این سامانه اعلام کرد.
گفتني است در اين ديدار که مديرعامل و اعضاي هیئت‌مدیره و نيز جمعي از معاونين و مدیران شرکت خدمات انفورماتيک حضور داشتند، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به همراه تعدادي از معاونين خود از سايت و همچنين مرکز پايش و امنيت شرکت بازديد و سیدابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت، توضیحاتی درخصوص عملکرد سامانه¬های بین بانکی و زیرساخت¬های مرتبط ارائه نمود. 
منبع: روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک