اخبار شرکت
اهدای جوایز برندگان جشنواره های استارتاپی فینتک ایران و شهر هوشمند
 • 1398/10/24 سه‌شنبه اهدای جوایز برندگان جشنواره های استارتاپی فینتک ایران و شهر هوشمند
  مراسم اهدای جوایز برندگان جشنواره های استارتاپی فینتک ایران و شهر هوشمند نمایشگاه تراکنش با حضور دکتر فائز معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمات انفورماتیک، مهندس هاشمی اقدم مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت فرادیس گسترکیش و دکتر بیات مدیرعامل مرکز فابا عصر دوشنبه 23 دی ماه جاری در مرکز آیفینک برگزار شد.
تسلیت
 • 1398/10/14 شنبه تسلیت
  باسمه تعالی «مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبديلًا»
در گفت و گو با دکتر فرهاد فائز، معاون بازاریابی و فروش خدمات انفورماتیک تشریح شد؛ پارادایم نوآوری باز از نگاه بزرگ ترین شرکت فناوری بانکی
 • 1398/10/11 چهارشنبه در گفت و گو با دکتر فرهاد فائز، معاون بازاریابی و فروش خدمات انفورماتیک تشریح شد؛ پارادایم نوآوری باز از نگاه بزرگ ترین شرکت فناوری بانکی
  نوآوری در شرکت خدمات انفورماتیک یک انتخاب نبوده و نیست بلکه الزامی است که بنا به ماموریت ها باید همواره در دستور کار داشت.کما اینکه چنین نیز بوده است.شرکت خدمات انفورماتیک با درک چنین مفهومی تلاش کرده تا در بزرگراه نوآوری با درایت هرچه بهتر به سفر خود ادامه دهد. تجربه « ifinc »در همین راستا است. شرکت‌های پیشرو در حوزه نوآوری نیز شعار خود را از «تحقیق و توسعه» به «ارتباط و توسعه» تغییر داده‌اند. این به آن معناست که همسویی با تغییر جریانات و اکوسیستم حاکم بر کسب و کارها و از آن جمله صنعت بانکداری و پرداخت از سوی بانک‌ها و شرکت‌های فعال در این حوزه تنها راه پیروزی و موفقیت است. در گفتگو با دکتر فرهاد فائز معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمات انفورماتیک با رویکردهای کلان، پس زمینه ها و اقدامات عملی این شرکت طی چند سال اخیر در خصوص نوآوری بیشتر آشنا می شویم.
شرکت خدمات انفورماتیک حامی دهمین همایش فناوری اطلاعات و دانش
 • 1398/10/9 دوشنبه شرکت خدمات انفورماتیک حامی دهمین همایش فناوری اطلاعات و دانش
  شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان حامی، ضمن برپایی غرفه ای با هدف معرفی دستاوردها و حضور تنی چند از مدیران و کارشناسان خود در بخش کارگاهی دهمین همایش فناوری اطلاعات و دانش (IKT2019) پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، طی روزهای 10 و 11 دی ماه 98 شرکت خواهد داشت.
«تیم سازی» هدف نخستین نوآوردگاه آیفینک
 • 1398/9/30 شنبه «تیم سازی» هدف نخستین نوآوردگاه آیفینک
  نخستین رویداد نوآوردگاه فینتک با هدف تیم سازی و شناسایی تیم های توانمند در راستای جذب نیروهای خلاق برای ورود به آیفینک ifinc در کارخانه نوآوری از ۲۷ آذر ماه به مدت سه روز برگزار شد.
بازدید رئیس کل دیوان محاسبات از شرکت خدمات انفورماتیک